Nieuws!
10 maart 2010
Nieuwe soorten lint in de webwinkel geplaatst. In frisse (zomerse) kleuren.. Een aantal soorten zijn geweven; deze zijn iets duurder.

*
6 maart 2010
|
De klosjes met 3 meter lint zijn weer aangevuld. In de loop van deze week worden er nieuwe soorten in de webwinkel geplaatst!
|

|
*
11 febuari 2010
In verband met een verbouwing is de webwinkel gesloten vanaf maandag 15 februari tot maandag 8 maart. Bestellingen kunnen in deze periode gewoon geplaatst worden. Bestellingen worden vanaf 8 maart weer in behandeling genomen op volgorde van betaling.
N.B. Klanten die de nieuwste uitgave van het Jeanne d` Arc Living-magazine bestellen of besteld hebben krijgen deze gewoon toegestuurd.
*
10 februari 2010
Nieuwe en bekende artikelen geplaatst van het merk House Doctor. Er worden deze week nog een aantal items toegevoegd, onder andere de franse spiegel in het zwart met zilver parelrandje in twee maten, rood/wit touw en lint.

*
2 februari 2010
Nieuw linnengoed, de linnen glazendoeken met zwarte, blauwe of rode bies zijn weer aangevuld, verder is er een hele sterke canvas stof in legergroen binnengekomen.

*
30 januari 2010
Het nieuwste magazine van Jeanne d`Arc Living is nu te bestellen in de webwinkel. Dit nummer verschijnt omstreeks 26 februari.
*
22 januari 2010

Nieuwe items in diverse rubrieken, onder andere prachtige halflinnen glazendoeken met een fijn rood streepje en een mooie structuur, haken, blikken met touw in twee maten, leuke kartonnen bagagelabels, etc.
*
2 januari 2010
Toegevoegd aan het assortiment: Rode en blauwe theedoekenstof, touw, linnengoed, een geweldig meetlint..
(Voor een overzicht: zie pagina Nieuwe Artikelen)

*
|